Z kim na narty i snowboard? - Snowee

Z kim na narty i snowboard?

Nasze wyjazdy są dla osób w każdym wieku, par, singli i grup znajomych. Cała masa atrakcji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjazd w Alpy to wspaniałe sześć dni na najlepszych alpejskich stokach, z najfajniejszymi ludźmi, w rozsądnej cenie!
Ekipa Snowee już czeka na Was w Alpach, nie zwlekajcie!

Studenckie wyjazdy na narty i snowboard

Studenckie wyjazdy narciarskie i snowboardowe to doskonała okazja na połączenie podróży, odwiedzania nowych miejsc i poznawania nowych ludzi. W SNOWEE wiemy to najlepiej – od lat razem jeździmy w góry! Na studenckie wyjazdy na narty zapraszamy każdego, kto chce skosztować alpejskiego klimatu w najlepszym wydaniu. Gwarantujemy świetną zabawę, profesjonalne szkolenia narciarskie i snowboardowe oraz niezapomniane wrażenia. Studenckie wyjazdy w Alpy to dobra odskocznia od uczelni.

Rodzinne wyjazdy na narty i snowboard

Nasze wyjazdy rodzinne to idealny sposób na aktywny urlop dla całej rodziny. Całodzienne szkolenia dla dzieci, wieczorne animacje dla dzieci, aby rodzice mieli trochę czasu dla siebie oraz atrakcje dla całych rodzin, takie jak grill, podchody czy zwiedzanie pobliskiego miasta. Wszystko jest zorganizowane tak, aby zarówno rodzice, dziadkowie i dzieci w każdym wieku miały czas na zabawę, odpoczynek i szaleństwo na śniegu.

Na naszych wyjazdach rodzinnych nie ma czasu na nudę!

Grupowy, firmowy wyjazd na narty i snowboard

Grupowe i firmowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe to sprawdzony sposób na integrację w gronie rodziny, znajomych lub współpracowników. Wspólna jazda na alpejskich stokach połączona z imprezami w górskich klubach zacieśni wasze więzi i podniesie morale pracowników. Zapewniamy to, o czym fachowcy od biznesu mówią jako o: teambuildingu. Twoi pracownicy nie zapomną ci, że zabrałeś ich w Alpy. Grupowe wyjazdy na narty i snowboard to gwarantowane atrakcje i moc niezapomnianych przeżyć.

Zobacz także: