Partnerzy - Snowee

Partnerzy

Majesty

Majesty jest niezależną firmą narciarską produkującą sprzęt narciarski na najwyższym światowym poziomie technologicznym, technicznym i wzorniczym. W Majesty narciarstwo jest stylem życia. Majesty myśli o nartach kompleksowo. Ich misją jest dać użytkownikowi najwyższy komfort i satysfakcję z uprawiania narciarstwa. Uczestnicy wyjazdów Snowee mają 15% zniżki na nowy sprzęt firmy Majesty (o kod rabatowy pytaj nas na wyjeździe!)

Tripout


Tripout to nie tylko znakomite gogle i okulary, ale także rodzima firma powstała z pasji do sportów zimowych. Dzięki naszej stałej współpracy z tą marką oferujemy Wam  20% zniżki na zakupy w sklepie online na kod rabatowy: „Snowee20”. Odwiedźcie https://tripout-optics.pl/

Boska

Współpraca z firmą Boska to dla nas zaszczyt i przyjemność. Boska jest renomowanym producentem najwyższej jakości akcesoriów do serwowania sera, oferującym produkty, które nie tylko doskonale sprawdzają się w codziennym użytku, ale także podnoszą poziom doświadczenia gastronomicznego. Dzięki Boska możemy z dumą prezentować nasze maszyny do raclette, które są nieodłącznym elementem naszych wyjazdów w Alpy. Jesteśmy przekonani, że dzięki ich produktom możemy zapewnić naszym klientom niezapomniane chwile pełne smaku i przyjemności.

Pathron


Deski i wiązania snowboardowe polskiej marki, która oferuje zaawansowany technologicznie sprzęt o dobrych parametrach, wykonany z wysokiej jakości komponentów. Na wyjazdach ze SNOWEE możecie przetestować najnowsze deski Pathron. Podobają Ci się deski Pathron? Zgarnij 10% rabatu na wszystkie blaty w sklepie https://pathron.com/store/pl/ Kod rabatowy: SNOWEE10

Ski24.pl

Ski24.pl to największy narciarski sklep internetowy w Polsce. Oferuje produkty najlepszych producentów: narty, buty narciarskie, kaski narciarskie, gogle narciarskie i wiele innych akcesoriów niezbędnych na stoku narciarskim. Dzięki Snowee możecie zgarnąć sprzęt w korzystniejszych cenach na ski24.pl

Snow4Life

snow4life ekipa snowboard

Snow4Life to sklep snowboardowy z duszą i tradycjami. W ofercie sklepu znajdziecie deski snowboardowe i wiązania, ale także akcesoria oraz rolki, longboardy jak i sprzęt do kitesurfingu. Uzupełnieniem oferty jest również odzież sportowa i streetwearowa. Od nas otrzymasz specjalną zniżkę 10% na cały nieprzeceniony asortyment na hasło Snowee.

Monster


Monster to więcej niż napój energetyczny. Dowodzony przez zawodników, muzyków, pracowników, dystrybutorów i fanów, Monster to styl życia zamknięty w puszce. Monster wspiera wybrane dyscypliny sportu, zespoły, zawodników i fanów. Stoi za sportowcami, by mogli budować karierę na swojej pasji. Świętuje z fanami i zawodnikami, urządzając imprezy i najlepsze wydarzenia, jakie tylko jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

GoPro


Kamerka sportowa, która zmieniła podejście do filmowania sportów ekstremalnych. Na wybranych wyjazdach Snowee będziecie mieli możliwość przetestowania najnowszych kamer i akcesoriów od GoPro!

BangProof


Rewolucyjna czapka absorbująca energię uderzenia. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo zachowując najlepszy styl! BangProof to rewolucja w świecie ochrony głowy w sportach wodnych.

SkiSet


Największa alpejska sieć wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Dzięki zniżce od SNOWEE, możecie zarezerwować i wynająć sprzęt na swój wyjazd w Alpy! Ze względu na naszą stałą współpracę z siecią wypożyczalni SkiSet zgarniesz aż do 60% zniżki na wypożyczenie sprzętu. Sprzęt możesz zarezerwować już na etapie rezerwacji wyjazdu. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce Wypożyczenie sprzętu

SmileTrips

smiletrips obozy jezykowe za granica

Organizator wyjazdów do szkół językowych za granicą. Na hasło SNOWEE otrzymasz w SmileTrips darmową konsultację edukacyjną doświadczonego opiekuna klienta, który dobierze szkołę i program specjalnie dla Ciebie!  Co powiesz na kolejny semestr spędzony w Alpach?

Ryobi

RYOBI®, jako jeden z największych na świecie i najbardziej innowacyjnych producentów, wytwarza funkcjonalne elektronarzędzia w atrakcyjnych cenach. To światowa marka wybierana przez miliony właścicieli domów, stolarzy, hobbystów, rzemieślników i wykonawców, dla których cena i jakość muszą iść w parze. Marka wspiera nas swoim sprzętem podczas wyjazdów w góry.

BLACKROLL

blackroll rolka masaż

BLACKROLL® to uniwersalne produkty do rolowania ciała przeznaczone dla każdego bez względu na wiek i stopień aktywności sportowej. Stosując je w formie automasażu i prostych ćwiczeń możesz poprawić postawę i elastyczność ciała, a także zwiększyć jego mobilność.