Wyjazdy na narty i snowboard w Alpy (grupowe, studenckie) - Snowee

Wyjazdy w Alpy

Wyjazdy na narty i snowboard

Alpy - Francja, Szwajcaria, Włochy, Austria - resorty (ośrodki narciarskie). Grupowe wyjazdy na narty i snowboard - firmowe, studenckie, ze znajomymi.

Wyjazdy na narty i snowboard

Wyjazdy narciarskie i snowboardowe

Wyjazdy na narty i snowboard to wyjazdy przeznaczone dla ludzi z pasją. Nie bez przyczyny wielu z nas wybiera wyjazdy narciarskie i snowboardowe. Nie każdego z nas interesują zwykłe wakacje. Wielu potrzebuje czegoś więcej – rozrywki, sportu, adrenaliny. Wyjazdy narciarskie to sposób na świetny czas w gronie najbliższych – znajomych, przyjaciół, rodziny. Snowee to biuro podróży, które specjalizuje się w organizacji wyjazdów na narty i snowboard. Mamy w swojej ofercie wyjazdy dla singli, wyjazdy dla par, wyjazdy dla firm i wyjazdy dla studentów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. W Snowee troszczymy się o każdy szczegół i wiemy najlepiej jak powinien wyglądać dobrze zorganizowany wyjazd narciarski i snowboardowy. Mamy duże doświadczenie w organizacji wyjazdów na narty i snowboard. Robimy to od dawna i robimy to z pasją. Dołącz do nas i pojedź na jeden z wyjazdów na narty i snowboard! Krzyknij razem z nami LET IT SNOWEE.

Alpy – wyjazdy narciarskie i snowboardowe w Alpy

Alpy – wyjazdy narciarskie i snowboardowe w Alpy

Snowee organizuje wyjazdy narciarskie i snowboardowe w Alpy. To jedna z naszych głównych destynacji. W naszej ofercie znajdziesz wyjazdy w Alpy francuskie, Alpy włoskie, Alpy szwajcarskie i Alpy austriackie. Ale nie tylko! Organizujemy również wyjazdy na narty i snowboard do Gruzji, a także wyjazdy na surfing, windsurfing i kitesurfing. Ale to na wyjazdach narciarskich i snowboardowych w Alpy znamy się najlepiej! Francja, Włochy, Szwajcaria czy Austria? Wybór należy do Ciebie! Ekipa Snowee zna całe Alpy jak własną kieszeń. Wyjazdy narciarskie i wyjazdy snowboardowe w Alpy to nasza domena! Posiadamy lata doświadczeń w najwyższych górach Europy, czujemy się tu dobrze i sprawimy abyś Ty również poczuł się tu wyjątkowo. Snowee to firma tworzona przez ludzi z pasją i sercem – każdy z nas od wielu lat jeździ na wyjazdy w Alpy. Niektórzy z nas mają doświadczenie w organizacji wyjazdów narciarskich, inni w organizacji wyjazdów snowboardowych. Każdy z nas był w różnej części Alp – francuskiej, włoskiej, szwajcarskiej czy austriackiej. To dlatego tak dobrze się uzupełniamy i tworzymy zespół ludzi, którzy sprawią, że Twój wyjazd na narty i snowboard w Alpy będzie niezapomniany.

Grupowe wyjazdy na narty oraz snowboard

Grupowe wyjazdy na narty oraz snowboard

Snowee specjalizuje się w organizacji grupowych wyjazdów na narty i snowboard. Grupowe wyjazdy narciarskie możemy podzielić na kilka podkategorii – wyjazdy ze znajomymi, wyjazdy studenckie, wyjazdy rodzinne czy wyjazdy firmowe. Snowee ma doświadczenie w organizacji każdego rodzaju wyjazdów grupowych. Na wyjazdach w góry znamy się najlepiej! Grupowe wyjazdy na narty? Grupowe wyjazdy na snowboard? Wyjazdy studenckie, wyjazdy rodzinne, wyjazdy firmowe, wyjazdy ze znajomymi? Nie ma problemu! Zorganizujemy dla Ciebie wyjazd uszyty na Twoją miarę! Na początku naszej kariery organizowaliśmy studenckie wyjazdy na narty i snowboard. Z biegiem czasu okazało się, że nasi klienci oczekują czegoś więcej. Tak powstały inne gałęzie Snowee organizujące rodzinne wyjazdy na narty i snowboard oraz firmowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe. Chcesz zorganizować grupowy wyjazd na narty i snowboard? Napisz do nas!

Wyjazdy studenckie na narty i snowboard

Wyjazdy studenckie na narty i snowboard

Wyjazdy na narty i snowboard to świetna okazja do integracji. Snowee specjalizuje się w organizacji studenckich wyjazdów narciarskich i snowboardowych. Alpy to bardzo dobre miejsce by poznać lepiej osoby z roku i z uczelni. Wyjazdy studenckie na narty i snowboard to nie tylko szansa na zaznajomienie się z innymi studentami, ale także szansa na poznanie drugiej połówki. 😉 Snowee organizuje wyjazdy na narty i snowboard dla singli oraz dla par. Na wyjazdach organizujemy liczne atrakcje – wieczory z planszówkami i pokerem, apres-ski, imprezy, grille, koncerty, gry i zabawy integracyjne. Na każdym wyjeździe na narty i snowboard staramy się zapełnić czas również poza stokiem. Nasza oferta zawiera nie tylko zakwaterowanie, ski-pass, transport i ubezpieczenie ale także szereg atrakcji, które pozwalają na lepszą integrację pomiędzy uczestnikami wyjazdu. Bogata oferta wyjazdów na narty i snowboard obejmuje nie tylko wyjazdy studenckie, ale także wyjazdy firmowe, wyjazdy rodzinne, wyjazdy dla par, wyjazdy dla singli i wyjazdy dla grup znajomych. Każdy znajdzie w Snowee coś dla siebie.

 

Studenckie wyjazdy narciarskie

Studenckie wyjazdy narciarskie

Snowee organizuje studenckie wyjazdy na narty w Alpy. W górach czujemy się najlepiej. Studenckie wyjazdy narciarskie to zarówno całe dnie spędzane na słonecznych stokach, jak i moc atrakcji. Studenckie wyjazdy na narty w alpy dają możliwość zorganizowania licznych gier, zabaw i zawodów. Slalom, tyczki, zjazd na krechę, zawody freestyle oraz freeride to tylko nieliczne z opcji, które znajdziemy na studenckim wyjeździe na narty. Ekipa Snowee ma duże doświadczenie w organizacji tego typu wyjazdów. Praktycznie każdy z nas zaczynał jako uczestnik snowcampu, czyli mówiąc prościej studenckiego wyjazdu narciarskiego. W ten sposób zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które na dalszym etapie rozwoju umożliwiły nam tworzenie czegoś w czym czujemy się najlepiej – wyjazdów na narty i snowboard w Alpy oraz inne ciekawe miejsca na Świecie.

Studenckie wyjazdy snowboardowe

Studenckie wyjazdy snowboardowe

Snowcampy to nie tylko studenckie wyjazdy narciarskie, ale też studenckie wyjazdy snowboardowe. Zespół Snowee to osoby, których pasją są deski w każdym tego słowa znaczeniu – czyli narty, snowboard, kitesurfing, windsurfing czy surfing. Studenckie wyjazdy na snowboard w Alpy to nasza specjalność. W ofercie Snowee znajdziecie wiele ośrodków przystosowanych do potrzeb snowboardzistów. Na studenckich wyjazdach snowboardowych ważne jest, by resort odpowiadał potrzebom deskarzy. W tej chwili większość ośrodków narciarskich oferuje specjalne strefy przygotowane dla snowboardzistów – boardercross, snowpark czy strefy freeride. Na naszych studenckich wyjazdach na snowboard znajdziecie także atrakcje przygotowane przez nas z myślą o osobach jeżdżących na jednej desce – zawody jibbowe, zawody na hopkach, zawody na najwyższe ollie czy też zawody w skokach na poduszkę. Na naszych wyjazdach na snowboard możesz zgarnąć mega nagrody od Snowee – bluzy, t-shirty, bandany, gogle a czasem nawet deski snowboardowe.

Studenckie wyjazdy na narty oraz snowboard w Alpy

Studenckie wyjazdy na narty oraz snowboard w Alpy

Snowee posiada w swojej ofercie różne studenckie wyjazdy narciarskie oraz snowboardowe. Jeździmy do Francji, Włoch, Szwajcarii, Austrii a także w góry Kaukazu – do Gruzji. Nasza oferta to nie tylko wyjazdy studenckie na narty i snowboard w Alpy, ale także wyjazdy na windsurfing, surfing, kitesurfing czy rowery. Spotkasz nas wszędzie tam gdzie zajawka sportowa łączy się z wypoczynkiem. Najpopularniejszymi ośrodkami, do których organizujemy studenckie wyjazdy na narty i snowboard w Alpy są: Les Deux Alpes (Francja), Val Thorens (Francja), Livigno (Włochy), Verbier (Szwajcaria), Val di Sole (Włochy), Les Menuires (Francja), Alpe d’Huez (Francja), Gudauri (Gruzja), Chamrousse (Francja), Vars-Risoul (Francja). To tylko niektóre z naszych kierunków wyjazdowych. Każdy studencki wyjazd na narty i snowboard, który organizujemy w Snowee jest inny. Do każdego wyjazdu podchodzimy indywidualnie – z nowym zaangażowaniem i pasją. To sprawia, że nasze wyjazdy w Alpy są wyjątkowe.