Firmowe wyjazdy na narty i snowboard - Snowee

Firmowe wyjazdy na narty i snowboard

Sprawdź ofertę wyjazdów

Firmowe wyjazdy na narty i snowboard

Incentive to inaczej zachęta, coś co motywuje do działania. W przypadku wyjazdów turystycznych mianem incentive określa się motywacyjny wyjazd dla pracowników danego przedsiębiorstwa. Wyjazdy na narty i snowboard są znakomitą okazją do stworzenia idealnego środowiska motywującego pracowników. Firmowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe to nie tylko okazja do uprawiania sportu, ale także do integracji oraz motywacji pracowników. Snowee specjalizuje się w organizacji wyjazdów firmowych na narty i snowboard, zarówno w Alpy (Francja, Włochy, Szwajcaria, Austria i Niemcy), jak i w inne, bardziej egzotyczne rejony oferujące możliwość jazdy na nartach i snowboardzie, jak np. Sierra Nevada (Hiszpania) czy Gudauri (Gruzja). Chętnie przygotujemy ofertę skrojoną na miarę potrzeby Twojej firmy. Potrafimy nie tylko świetnie zorganizować i zaplanować wyjazd, ale również zapewnić atrakcje dostosowane do potrzeb firmowego wyjazdu na narty i snowboard – seminaria, szkolenia, wieczory integracyjne, imprezy, kolacje regionalne, apres-ski oraz inne eventy dzięki, którym Twój wyjazd firmowy na narty i snowboard będzie niezapomnianym przeżyciem.

Firmowe wyjazdy narciarskie 

Firmowe wyjazdy narciarskie to idealna okazja, żeby lepiej poznać swoich pracowników i współpracowników. Sport jest świetnym motywatorem do działania. Firmowy wyjazd na narty to świetnie połączenie rozrywki, integracji i motywacji. To również możliwość realizacji szkoleń w pięknym otoczeniu alpejskich szczytów. Na wyjazdach firmowych na narty w Alpy zapewniamy szereg świadczeń umożliwiający na skorzystanie w pełni z uroków danego ośrodka narciarskiego. W ciągu dnia pracownik jeździ na nartach lub snowboardzie, a po południu uczestniczy w zajęciach szkoleniowych lub integracyjnych. Takie połączenie sportu z nauką i integracją pozwala na utrzymanie i zachowanie idealnego poziomu motywacji pracownika. Snowee specjalizuje się w organizacji wyjazdów firmowych na narty. Na każdym firmowym wyjeździe narciarskim zapewniamy Ski-Pass, zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport a także możliwość skorzystania ze szkolenia narciarskiego z naszym profesjonalnym instruktorem narciarstwa.

Firmowe wyjazdy snowboardowe 

Snowee to jedna z nielicznych na rynku firm, która organizuje także typowo snowboardowe wyjazdy firmowe. Firmowe wyjazdy na snowboard różnią się nieco od firmowych wyjazdów na narty. Na firmowym wyjeździe na snowboard jesteśmy w stanie zapewnić atrakcje związane typowo z tym sportem. Firmowe wyjazdy snowboardowe to: szkolenia w snowparku, zawody boardercross, szkolenia i wyjścia freeride’owe, szkolenia freestyle a także atrakcje po stoku jak seminaria, szkolenia czy wyjścia integracyjne. W ramach firmowego wyjazdu snowboardowego Twój pracownik nie tylko będzie miał okazję do uprawiania sportu w najlepszych ośrodkach narciarskich. To także okazja do integracji i motywacji. Firmowe wyjazdy na snowboard to jedna z najlepszych form motywacji pracownika. Duch sportowy tego typu wyjazdu powoduje poszerzenie zasobów poznawczych uczestników wyjazdu, a co za tym idzie poprawia ich zdolność do nauki i przyswajania wiedzy. Snowee chętnie pomoże Ci zorganizować najlepszy wyjazd firmowy na snowboard.

Firmowe wyjazdy na narty oraz snowboard w Alpy

Alpy to idealne miejsce do zorganizowania firmowego wyjazdu na narty i snowboard. To właśnie w Alpach znajduje się większość najlepszych na świecie ośrodków narciarskich. Dla Snowee Alpy to drugi dom. Od lat organizujemy firmowe wyjadzy narciarskie oraz snowboardowe w Alpy. Włochy, Francja, Szwajcaria, Austria czy Niemcy – żadna część Alp nie jest nam obca. Austria (Dachstein, Soelden, Kaunertal, Ischgl, Lech) to dobre miejsce do integracji niewielkich grup pracowników. Ze względu na stosunkowo małe pensjonaty to idealne miejsce, żeby zorganizować firmowy wyjazd na narty w Alpy dla niedużej grupy pracowników. Włochy (Val di Sole, Val di Fassa, Val di Fiemme, Livigno, Marilleva, Madonna di Campiglio, Peio) to miejsce, w którym możemy zintegrować dowolną grupę pracowników – to bardzo często urocze hotele na uboczu ze świentym wyżywieniem. Szwajcaria (Laax, Verbier, Cztery Doliny, Zermatt) to dokładność – miejsce, w którym wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku, a co za tym idzie Twój firmowy wyjazd na narty i snowboard w Alpy będzie idealnie zorganizowany. Francja (Val Thorens, Les 2 Alpes, 3 Doliny, Alpe d’Huez, Tignes) to bardzo duże ośrodki narciarskie ze świetnie zintegrowaną bazą noclegową – jeśli zależy Ci na bliskości stoków do zakwaterowania i oszczędności czasu na dojazdy, to najlepsze miejsce, żeby zorganizować firmowy wyjazd na narty i snowboard w Alpy.

Firmowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe

Co to jest incentive, czyli wyjazd motywacyjny dla firm?

Incentive to z definicji motywator do działania. W przypadku turystyki incentive to nic innego jak firmowy wyjazd motywacyjny. Wyjazdy takie mają na celu integrację i zwiększenie poziomu motywacji pracowników firmy. To nie tylko sposób na wynagrodzenie pracownika za trud jego pracy, ale także znakomita okazja, żeby zwiększyć wydajność i ulepszyć jakość pracy naszych pracowników. Firmowe wyjazdy na narty i snowboard to szczególna forma incentive’u, ze względu na połączenie charakteru motywacyjnego i szkoleniowego z duchem sportu. Snowee specjalizuje się w organizacji wyjazdów motywacyjncyh na narty i snowboard dla firm.

Jakie atrakcje są zapewnione na firmowym wyjeździe na narty i snowboard?

Na wyjeździe typu incentive, czyli firmowym wyjeździe na narty i snowboard zapewnione są nie tylko podstawowe świadczenia zimowej usługi turystycznej (ski-pass, zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie), ale także szereg dodatkowych atrakcji i aktywności. Każdy pracownik znajdzie coś dla siebie na firmowym wyjeździe na narty i snowboard. Snowee organizuje czas wolny poza stokiem. Zajmiemy się profesjonalnym zorganizowaniem warsztatów, seminariów, szkoleń i wykładów. Również strona rozrywkowa firmowego wyjazdu na narty i snowboard nie jest nam obca. Specjalizujemy się w tym i chętnie w zorganizowaniu atrakcji a w tym: imprezy, apres-ski, wieczory pokerowe, kolacja regionalna, spotkania integracyjne itp.

Co robić na firmowym wyjeździe w Alpy?

Firmowy wyjazd na narty i snowboard w Alpy to przede wszystkim okazja do pojeżdżenia na jednej lub dwóch deskach. Ale nie tylko. Życie w Alpach nie kończy się na stoku. Miejscowości alpejskie dostarczają wielu wrażeń również popołudniami. Francja i Włochy specjalizują się przede wszystkim w apres-ski, czyli imprezach organizowanych zaraz po jeździe na stoku. Znajdziemy tu również wiele klubów, pubów i urokliwych restauracji. Szwajcaria i Austria stawiają na bardziej spokojny sposób spędzania czasu – wśród pięknych i malowniczych alpejskich miejscowości znajdziemy całe mnóstwo świetnych knajp, restauracji, sklepów i butików.

Kiedy najlepiej pojechać na firmowy wyjazd narciarski i snowboardowy?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie kiedy najlepiej pojechać na firmowy wyjazd narciarski i snowboardowy. Jeśli zależy Wam na słońcu, dobrej pogodzie i gwarantowanym śniegu najlepsze będą miesiące marzec i kwiecień. Jeśli wolicie świeże dostawy śniegu i bardziej zimową aurę, najbardziej spodoba się Wam w styczniu i lutym. Początek grudnia i koniec kwietnia też mają swój urok, bo to początek i koniec sezonu co oznacza lepszy standard zakwaterowania w miejszych cenach. To Ty musisz wybrać, który miesiąc będzie najbardziej korzystny na wyjazd motywacyjny na narty i snowboard dla Twojej firmy.

Czy Alpy to dobry kierunek na firmowy wyjazd narciarski i snowboardowy?

Ależ oczywiście! Alpy to znakomity kierunek na wyjazd na narty i snowboard dla firmy. Dlaczego? Przede wszystkim to jedno z najlepszych na świecie miejsc do uprawiania sportów zimowy. A sport to nie tylko zdrowie, ale również świetny sposób na relaks i wysiłek fizyczny, który w rezultacie prowadzi do wrostu poziomu motywacji i skupienia u pracowników. Alpy to jednak nie tylko stoki narciarskie ale także świetnie przygotowane turystyczne miejscowości, w których znajdziemy całą masę atrakcji, które sprawią, że nasz firmowy wyjazd na narty i snowboard będzie niezapomnią przygodą.