Firmowe wyjazdy na narty i snowboard - Snowee

Firmowe wyjazdy na narty i snowboard

Sprawdź ofertę wyjazdów

Firmowe wyjazdy na narty i snowboard

Incentive to inaczej zachęta, coś co motywuje do działania. W przypadku wyjazdów turystycznych mianem incentive określa się motywacyjny wyjazd dla pracowników danego przedsiębiorstwa. Wyjazdy na narty i snowboard są znakomitą okazją do stworzenia idealnego środowiska motywującego pracowników. Firmowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe to nie tylko okazja do uprawiania sportu, ale także do integracji oraz motywacji pracowników. Snowee specjalizuje się w organizacji wyjazdów firmowych na narty i snowboard, zarówno w Alpy (Francja, Włochy, Szwajcaria, Austria i Niemcy), jak i w inne, bardziej egzotyczne rejony oferujące możliwość jazdy na nartach i snowboardzie, jak np. Sierra Nevada (Hiszpania) czy Gudauri (Gruzja). Chętnie przygotujemy ofertę skrojoną na miarę potrzeby Twojej firmy. Potrafimy nie tylko świetnie zorganizować i zaplanować wyjazd, ale również zapewnić atrakcje dostosowane do potrzeb firmowego wyjazdu na narty i snowboard – seminaria, szkolenia, wieczory integracyjne, imprezy, kolacje regionalne, apres-ski oraz inne eventy dzięki, którym Twój wyjazd firmowy na narty i snowboard będzie niezapomnianym przeżyciem.

Firmowe wyjazdy narciarskie 

Firmowe wyjazdy narciarskie to idealna okazja, żeby lepiej poznać swoich pracowników i współpracowników. Sport jest świetnym motywatorem do działania. Firmowy wyjazd na narty to świetnie połączenie rozrywki, integracji i motywacji. To również możliwość realizacji szkoleń w pięknym otoczeniu alpejskich szczytów. Na wyjazdach firmowych na narty w Alpy zapewniamy szereg świadczeń umożliwiający na skorzystanie w pełni z uroków danego ośrodka narciarskiego. W ciągu dnia pracownik jeździ na nartach lub snowboardzie, a po południu uczestniczy w zajęciach szkoleniowych lub integracyjnych. Takie połączenie sportu z nauką i integracją pozwala na utrzymanie i zachowanie idealnego poziomu motywacji pracownika. Snowee specjalizuje się w organizacji wyjazdów firmowych na narty. Na każdym firmowym wyjeździe narciarskim zapewniamy Ski-Pass, zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport a także możliwość skorzystania ze szkolenia narciarskiego z naszym profesjonalnym instruktorem narciarstwa.

Firmowe wyjazdy snowboardowe 

Snowee to jedna z nielicznych na rynku firm, która organizuje także typowo snowboardowe wyjazdy firmowe. Firmowe wyjazdy na snowboard różnią się nieco od firmowych wyjazdów na narty. Na firmowym wyjeździe na snowboard jesteśmy w stanie zapewnić atrakcje związane typowo z tym sportem. Firmowe wyjazdy snowboardowe to: szkolenia w snowparku, zawody boardercross, szkolenia i wyjścia freeride’owe, szkolenia freestyle a także atrakcje po stoku jak seminaria, szkolenia czy wyjścia integracyjne. W ramach firmowego wyjazdu snowboardowego Twój pracownik nie tylko będzie miał okazję do uprawiania sportu w najlepszych ośrodkach narciarskich. To także okazja do integracji i motywacji. Firmowe wyjazdy na snowboard to jedna z najlepszych form motywacji pracownika. Duch sportowy tego typu wyjazdu powoduje poszerzenie zasobów poznawczych uczestników wyjazdu, a co za tym idzie poprawia ich zdolność do nauki i przyswajania wiedzy. Snowee chętnie pomoże Ci zorganizować najlepszy wyjazd firmowy na snowboard.

Firmowe wyjazdy na narty oraz snowboard w Alpy

Alpy to idealne miejsce do zorganizowania firmowego wyjazdu na narty i snowboard. To właśnie w Alpach znajduje się większość najlepszych na świecie ośrodków narciarskich. Dla Snowee Alpy to drugi dom. Od lat organizujemy firmowe wyjadzy narciarskie oraz snowboardowe w Alpy. Włochy, Francja, Szwajcaria, Austria czy Niemcy – żadna część Alp nie jest nam obca. Austria (Dachstein, Soelden, Kaunertal, Ischgl, Lech) to dobre miejsce do integracji niewielkich grup pracowników. Ze względu na stosunkowo małe pensjonaty to idealne miejsce, żeby zorganizować firmowy wyjazd na narty w Alpy dla niedużej grupy pracowników. Włochy (Val di Sole, Val di Fassa, Val di Fiemme, Livigno, Marilleva, Madonna di Campiglio, Peio) to miejsce, w którym możemy zintegrować dowolną grupę pracowników – to bardzo często urocze hotele na uboczu ze świentym wyżywieniem. Szwajcaria (Laax, Verbier, Cztery Doliny, Zermatt) to dokładność – miejsce, w którym wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku, a co za tym idzie Twój firmowy wyjazd na narty i snowboard w Alpy będzie idealnie zorganizowany. Francja (Val Thorens, Les 2 Alpes, 3 Doliny, Alpe d’Huez, Tignes) to bardzo duże ośrodki narciarskie ze świetnie zintegrowaną bazą noclegową – jeśli zależy Ci na bliskości stoków do zakwaterowania i oszczędności czasu na dojazdy, to najlepsze miejsce, żeby zorganizować firmowy wyjazd na narty i snowboard w Alpy.

Firmowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe