Kategorie wyjazdów - Snowee

Kategorie wyjazdów

Kategorie wyjazdów

Zastanawiasz się co kryje się pod nazwami poszczególnych wyjazdów? Spieszymy z krótkim wyjaśnieniem:

Sport & Fun

Sport & Fun to wyjazdy dla grup przyjaciół i znajomych, a także dla osób podróżujących w pojedynkę. To kategoria wyjazdów nastawiona na dużą ilość sportu połączonego ze świetną zabawą i integracją z innymi uczestnikami. Na wyjazdach Sport & Fun oferujemy szkolenia i organizujemy różnego rodzaju dodatkowe atrakcje np. wykłady, pokazy filmów, imprezy, planszówki, pokera i wiele innych 🙂

Rodzinnie

Rodzinnie to wyjazdy przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Zapewniamy na nich atrakcje oraz animacje dla dzieci. Na wyjazdach rodzinnych znajdziesz również szkolenia dla dzieci oraz przedszkole narciarskie i snowboardowe SNOWEE!

Niezależnie

Niezależnie to wyjazdy dla osób preferujących spędzanie czasu we własnym gronie. Na tych wyjazdach oferujemy tylko dojazd własny, nie oferujemy szkoleń ani dodatkowych atrakcji.

Kategorie apartamentów

Apartamenty dzielimy na pięć kategorii:

  • STANDARD – apartamenty 2-3* zwykle dość ciasne,  podstawowo wyposażone, często mające swoje lata, z miejscami sypialnymi w salonie i często z wnękami sypialnymi z łóżkiem piętrowym.
  • COMFORT – apartamenty 3,5-4* średnio przestronne, dobrze wyposażone, zwykle posiadają też basen i/lub saunę, z miejscami sypialnymi w salonie i czasami z wnękami sypialnymi z łóżkiem piętrowym.
  • SUPERIOR – apartamenty 4-5* przestronne, bardzo dobrze wyposażone, ze strefą SPA i dodatkowymi usługami, z miejscami sypialnymi w salonie, zwykle bez wnęk sypialnych z łóżkiem piętrowym, zwykle większa ilość łazienek.
  • LUX – apartamenty 4-5* bardzo przestronne, bardzo dobrze wyposażone, czasem posiadają dostęp do strefy wellness za dodatkową opłatą, bez miejsc sypialnych w salonie i rzadko z wnękami sypialnymi z łóżkiem piętrowym, większa ilość łazienek.
  • LUX SUPERIOR – apartamenty 4-5* bardzo przestronne, bardzo dobrze wyposażone, ze strefą SPA i dodatkowymi usługami, bez miejsc sypialnych w salonie i wnęk sypialnych z łóżkiem piętrowym, większa ilość łazienek.

Szczegółowy opis apartamentów dostępnych na konkretnym wyjeździe znajdziesz w opisie wyjazdu, w zakładce „nocleg”. Większość apartamentów posiada balkon lub taras.