Apartamenty - Snowee

Apartamenty

Apartamenty

Na większości naszych wyjazdów zakwaterowani jesteśmy w apartamentach. W typowych alpejskich „chaletach”.

Apartamenty zawsze posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny. Znajdziesz w nich wszystko, co niezbędne do przygotowania posiłku, garnki, talerze i sztućce. To ważne, bo oszczędzasz na jedzeniu w restauracjach. Jest także zmywarka, żebyś nie marnował czasu (pamiętaj o zabraniu tabletek)! Przydadzą się również inne środki czystości (gąbka, ściereczka, płyn do mycia naczyń).

Apartamenty dzielimy na pięć kategorii:

  • STANDARD – apartamenty 2-3* zwykle dość ciasne,  podstawowo wyposażone, często mające swoje lata, z miejscami sypialnymi w salonie i często z wnękami sypialnymi z łóżkiem piętrowym.
  • COMFORT – apartamenty 3,5-4* średnio przestronne, dobrze wyposażone, zwykle posiadają też basen i/lub saunę, z miejscami sypialnymi w salonie i czasami z wnękami sypialnymi z łóżkiem piętrowym.
  • SUPERIOR – apartamenty 4-5* przestronne, bardzo dobrze wyposażone, ze strefą SPA i dodatkowymi usługami, z miejscami sypialnymi w salonie, zwykle bez wnęk sypialnych z łóżkiem piętrowym, zwykle większa ilość łazienek.
  • LUX – apartamenty 4-5* bardzo przestronne, bardzo dobrze wyposażone, czasem posiadają dostęp do strefy wellness za dodatkową opłatą, bez miejsc sypialnych w salonie i rzadko z wnękami sypialnymi z łóżkiem piętrowym, większa ilość łazienek.
  • LUX SUPERIOR – apartamenty 4-5* bardzo przestronne, bardzo dobrze wyposażone, ze strefą SPA i dodatkowymi usługami, bez miejsc sypialnych w salonie i wnęk sypialnych z łóżkiem piętrowym, większa ilość łazienek.

Szczegółowy opis apartamentów dostępnych na konkretnym wyjeździe znajdziesz w opisie wyjazdu, w zakładce „nocleg”. Większość apartamentów posiada balkon lub taras.

Jeśli Wasza grupa chce wypełnić cały apartament o konkretnym rozmiarze, wyślijcie nam maila na rezerwacje@snowee.pl. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że zostaniesz zakwaterowany w apartamencie o określonej wielkości.