Testy sprzętu - Snowee

Testy sprzętu

Testy

Na wybranych wyjazdach Snowee będziesz miał możliwość przetestowania najnowszego sprzętu zimowego! To nie tylko narty i deski, ale także gogle i kamery akcji!

Narty

Na większości naszych wyjazdów dostępne będą narty Majesty. Majesty jest niezależną firmą narciarską produkującą sprzęt narciarski na najwyższym światowym poziomie technologicznym, technicznym i wzorniczym. W Majesty narciarstwo jest stylem życia.

Snowboard

Na wybranych wyjazdach Snowee dostępne będą deski firm LibTech, Gnu i Never Summer, a także wiązania firmy Bent Metal. Na niektórych z wyjazdów będą również blaty rodzimej produkcji – firmy Pathron i Raven.

Gogle

Tripout to rodzima firma, która odniosła duży sukces na polskim rynku. I nie ma się co dziwić! To gogle najwyższej jakości, które nie odbiegają standardem od zagranicznych konkurentów. Produkty zaprojektowane są przez pasjonatów sportów zimowych, więc idealnie odpowiadają zapotrzebowaniom.

BangProof

Trzeba jeździć w kasku – to prawda, to wie każdy. Ale kaski są zazwyczaj niewygodne i po prostu brzydkie. BangProof to firma produkująca czapki absorbujące energię uderzenia. Wypróbuj sam na wybranych wyjazdach Snowee.

Kamery akcji

Na wybranych wyjazdach Snowee będzie możliwość przetestowania najnowszych kamer GoPro. To marka, której nie trzeba przedstawiać. GoPro od wielu lat produkuje najlepsze na świecie kamery akcji od lat.

WAŻNE

Pamiętaj, że określony sprzęt testowy jest dostępny tylko na wybranych wyjazdach. Na kilka dni przed wyjazdem ze Snowee wyślemy Ci info. wyjazdowe – z niego dowiesz się więcej na temat sprzętu testowego, który dostępny będzie na Twoim wyjeździe