PODRÓŻ W ALPY ROZPOCZNIEMY… POD TWOIMI DRZWIAMI! - Snowee

PODRÓŻ W ALPY ROZPOCZNIEMY… POD TWOIMI DRZWIAMI!

W Alpy spod drzwi

PODRÓŻ W ALPY ROZPOCZNIEMY… POD TWOIMI DRZWIAMI!

W Snowee likwidujemy tzw. miejsca zbiórki, do których musieliście dojechać i fatygować rodzinę albo znajomych. Albo w ogóle zastanawiać się, gdzie zostawić auto. Od tego sezonu w Alpy wyruszamy spod Twoich drzwi!

Znasz to z autopsji: wieczorem wyjazd, a Ty w lesie! No więc rozpoczynasz te skomplikowane obliczenia: o 19 będę spakowany, więc najlepiej wyjechać już o 19.30, to o 20 będziemy. OK, tylko czy zaparkujemy na czas, skoro to samo będzie planować 100 innych osób? A jak się zepsuje auto? Żeby nie fatygować znajomych, to może taksą za miliony monet? Eee…

A to nie koniec problemów. Zazwyczaj miejsca zbiórki są zatłoczone, bo odjeżdża z nich kilka firm, więc trzeba pilnować bagaży albo trudno się w ogóle podziać. Czasami pada deszcz albo śnieg, a autokar zbierający ludzi po całym kraju (tzw. Tour de Pologne) się spóźnia…

W Alpy wprost spod drzwi, jak król(owa)!

Panie i Panowie, koniec z tym! W Snowee ogłaszamy koniec z miejscem zbiórek. Komfortowy bus podjedzie pod Twoje drzwi, a Ty będziesz czekał na niego w fotelu, jak król (lub Królowa!). Spokojnie zdążysz dopić kawę, bo za sprawą aplikacji GTV w telefonie będziesz mógł śledzić lokalizację kierowcy, dajmy na to, Mirka. To nam się po prostu należało.

Co dalej? Miły pan z GTV Bus pomoże Ci zapakować bagaże i wyruszycie do naszego centrum przesiadkowego. W naszym centrum przesiadkowym znajdują się toalety, sklep, stacja benzynowa i restauracja, dzięki czemu bez stresu, ze wszystkim, co potrzebne, wyruszysz w dalszą podróż.

Transport w Alpy

Dalej pojedziesz autokarem. Jak zwykle na numerowanym miejscu, z gwarancją siedzenia z osobami, z którymi chcesz – te igrzyska śmierci o najlepsze miejsce w autokarze, „kto pierwszy ten lepszy”, zlikwidowaliśmy gdy zakładaliśmy Snowee.

Lepsze wrażenia z imprezy

W Snowee wychodzimy z założenia, że wyjazd zimowy zaczyna się od transportu i nawet najlepiej wyratrakowane trasy nie zmyją złego pierwszego wrażenia (liczy się pierwsze 5 minut, prawda?). Zazwyczaj podróżujemy na dalekie odległości, dlatego postanowiliśmy uprzyjemnić Wam podróż tak, jak to możliwe.

Pierwsi!

Możemy się też pochwalić, że rozwiązanie wdrażamy jako pierwsi na całym rynku turystycznym. I to nie tylko w branży wyjazdów zimowych, ale w branży wyjazdów w ogóle. Cieszymy się tym bardziej, że z GTV Bus znamy się nie od wczoraj a teraz łączymy siły!

No to… jedziemy! W Alpy spod Twoich drzwi.

Zobacz także: