W Alpy czy w inne góry? - Snowee

W Alpy czy w inne góry?

Gdzie na snowboard i gdzie na narty do Francji, Szwajcarii, Włoch i Austrii? A może w tym sezonie snowboard lub narty w Gruzji?

Szeroka oferta SNOWEE zapewni Ci wybór spośród najlepszych ośrodków narciarskich w Alpach, a także w górach Kaukazu – w Gruzji.

Jeśli marzą Ci się francuskie Alpy, dobre francuskie wino i sery, a przede wszystkim szerokie, dobrze przygotowane stoki i doskonała infrastruktura turystyczna, to świetnie trafiłeś! SNOWEE organizuje wyjazdy na snowboard i narty do Francji do Les Deux Alpes, Val Thorens, Chamrousse, Les Menuires i Vars. Każdy pasjonat białego szaleństwa znajdzie tu coś dla siebie. Od znanych kurortów oferujących setki kilometrów tras (jak Val Thorens, będące częścią Trzech Dolin – największego ośrodka narciarskiego w Europie czy Les Deux Alpes, w skrócie Les2Alpes lub 2Alpes, jeden z najbardziej znanych regionów narciarskich w całych Alpach) po mniejsze, urokliwe alpejskie miejscowości takie jak Chamrousse czy Vars.

A co powiesz na słoneczne, alpejskie Włochy? Jeśli podczas jazdy na snowboardzie lub na nartach chcesz przy okazji zażyć kąpieli w słońcu, to zapraszamy do Doliny Słońca – Val di Sole i miejscowości Marilleva we włoskich Alpach. Tutaj słońce świeci średnio przez 6 dni w tygodniu! Możesz również wybrać się z nami do Livigno, gdzie strefa bezcłowa zapewnia bardzo niskie ceny alkoholu, a stoki nie odbiegają od alpejskich standardów. Znajduje się tam również świetny snowpark.

Jeśli cenisz jakość i szukasz wyższego komfortu zakwaterowania, to zapraszamy do największego ośrodka sportów zimowych w Szwajcarii – Verbier/La Tzoumaz. Na dodatek dojazd w szwajcarskie Alpy trwa krócej niż do ośrodków francuskich.

Przygoda w górach Kaukazu? To brzmi naprawdę dobrze i… egzotycznie! Snowboard i narty w Gruzji to opcja dla miłośników białego szaleństwa poszukujących nowych wrażeń. Ośrodek Gudauri w Gruzji zapewnia świetne warunki do jazdy na nartach i desce po dobrze przygotowanych trasach, jak i poza nimi. Snowboard lub narty w Gruzji, wśród skalistych szczytów Kaukazu, to niezapomniane doświadczenie!

Zobacz także: