Gdzie na narty i snowboard? - Snowee

Gdzie na narty i snowboard?

Wyjazdy na snowboard i narty – Szwajcaria, Francja, Włochy.
Jeśli jesteś fanem zimowych szaleństw na stoku, to zapewne wiesz, że wyjazd na narty lub snowboard w Alpy to wspaniałe doświadczenie.

Dzięki profesjonalnie przygotowanym przez zespół SNOWEE wyjazdom w Alpy, będziesz mógł cieszyć się doskonale przygotowanymi stokami i zaśnieżonymi trasami alpejskich kurortów. Po południu przekonasz się czym jest alpejskie apres ski, czyli impreza na stoku – zostawisz swój ekwipunek narciarski albo snowboardowy i dasz się porwać muzyce. Wieczorem także nie będziesz się nudził – nasza ekipa zapewni ci moc atrakcji, od gier i zabaw, przez regionalne kolacje serwowane w alpejskich restauracjach po spotkania z ciekawymi ludźmi, dla których Alpy to pasja. Organizujemy także wyjazdy i pomagamy w korzystaniu z regionalnej oferty.

Po dniu pełnym wrażeń będziesz mógł odpocząć w wygodnym apartamencie, zlokalizowanym nieopodal wyciągów. Nie zwlekaj zatem i wybierz już dziś kierunek swojej podróży – narty we Francji, snowboard w Szwajcarii, a może zimowe wakacje połączone z wyjazdem do alpejskich Włoch? Ze SNOWEE każdy alpejski stok jest teraz w Twoim zasięgu!

Masz rodzinkę i zastanawiasz się, czy do nas pasujesz? I to jak! Mamy także specjalne wyjazdy dedykowane rodzinom z dziećmi. Postawimy je na nartach albo snowboardzie i nauczymy sobie radzić, gdy ty będziesz jeździł w największych i najlepszych ośrodkach narciarskich w Europie. Po nartach odpoczniesz, gdy Twoje dzieci wezmą udział w naszych animacjach i grach z nagrodami. Mamy też specjalną ofertę wycieczek na miejscu – zabierzemy Ciebie i Twoją rodzinę do sąsiedniego ośrodka narciarskiego albo na zwiedzanie miasta. To co, namówisz bliskich?

Zobacz także: