Studenckie wyjazdy na narty i snowboard - Snowee

Студентські поїздки на лижах та сноубордах

Перевірте пропозицію про подорожі

Wyjazdy studenckie na narty i snowboard

Прогулянки на лижах та сноубордах to świetna okazja do integracji. Snowee specjalizuje się w organizacji studenckich wyjazdów narciarskich i snowboardowych. Alpy to bardzo dobre miejsce by poznać lepiej osoby z roku i z uczelni. Wyjazdy studenckie na narty i snowboard to nie tylko szansa na zaznajomienie się z innymi studentami, ale także szansa na poznanie drugiej połówki. 😉 Snowee organizuje wyjazdy na narty i snowboard dla singli oraz dla par. Na wyjazdach organizujemy liczne atrakcje – wieczory z planszówkami i pokerem, apres-ski, imprezy, grille, koncerty, gry i zabawy integracyjne. Na każdym wyjeździe na narty i snowboard staramy się zapełnić czas również poza stokiem. Nasza oferta zawiera nie tylko zakwaterowanie, ski-pass, transport i ubezpieczenie ale także szereg atrakcji, które pozwalają na lepszą integrację pomiędzy uczestnikami wyjazdu. Bogata oferta wyjazdów na narty i snowboard obejmuje nie tylko wyjazdy studenckie, ale także wyjazdy firmowe, wyjazdy rodzinne, wyjazdy dla par, wyjazdy dla singli i wyjazdy dla grup znajomych. Każdy znajdzie w Snowee coś dla siebie.

Studenckie wyjazdy narciarskie

Snowee організовує studenckie wyjazdy na narty w Alpy. W górach czujemy się najlepiej. Studenckie wyjazdy narciarskie to zarówno całe dnie spędzane na słonecznych stokach, jak i moc atrakcji. Studenckie wyjazdy na narty w alpy dają możliwość zorganizowania licznych gier, zabaw i zawodów. Slalom, tyczki, zjazd na krechę, zawody freestyle oraz freeride to tylko nieliczne z opcji, które znajdziemy na studenckim wyjeździe na narty. Ekipa Snowee ma duże doświadczenie w organizacji tego typu wyjazdów. Praktycznie każdy z nas zaczynał jako uczestnik snowcampu, czyli mówiąc prościej studenckiego wyjazdu narciarskiego. W ten sposób zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które na dalszym etapie rozwoju umożliwiły nam tworzenie czegoś w czym czujemy się najlepiej – wyjazdów na narty i snowboard w Alpy oraz inne ciekawe miejsca na Świecie.

Studenckie wyjazdy snowboardowe

Snowcampy to nie tylko studenckie wyjazdy narciarskie, ale też studenckie wyjazdy snowboardowe. Zespół Snowee to osoby, których pasją są deski w każdym tego słowa znaczeniu – czyli narty, snowboard, kitesurfing, windsurfing czy surfing. Studenckie wyjazdy na snowboard w Alpy to nasza specjalność. W ofercie Snowee znajdziecie wiele ośrodków przystosowanych do potrzeb snowboardzistów. Na studenckich wyjazdach snowboardowych ważne jest, by resort odpowiadał potrzebom deskarzy. W tej chwili większość ośrodków narciarskich oferuje specjalne strefy przygotowane dla snowboardzistów – boardercross, snowpark czy strefy freeride. Na naszych studenckich wyjazdach na snowboard znajdziecie także atrakcje przygotowane przez nas z myślą o osobach jeżdżących na jednej desce – zawody jibbowe, zawody na hopkach, zawody na najwyższe ollie czy też zawody w skokach na poduszkę. Na naszych wyjazdach na snowboard możesz zgarnąć mega nagrody od Snowee – bluzy, t-shirty, bandany, gogle a czasem nawet deski snowboardowe.

Studenckie wyjazdy na narty oraz snowboard w Alpy

Snowee posiada w swojej ofercie różne studenckie wyjazdy narciarskie oraz snowboardowe. Jeździmy do Francji, Włoch, Szwajcarii, Austrii a także w góry Kaukazu – do Gruzji. Nasza oferta to nie tylko wyjazdy studenckie na narty i snowboard w Alpy, ale także wyjazdy na windsurfing, surfing, kitesurfing czy rowery. Spotkasz nas wszędzie tam gdzie zajawka sportowa łączy się z wypoczynkiem. Najpopularniejszymi ośrodkami, do których organizujemy studenckie wyjazdy na narty i snowboard w Alpy są: Les Deux Alpes (Francja), Val Thorens (Francja), Livigno (Włochy), Verbier (Szwajcaria), Val di Sole (Włochy), Les Menuires (Francja), Alpe d’Huez (Francja), Gudauri (Gruzja), Chamrousse (Francja), Vars-Risoul (Francja). To tylko niektóre z naszych kierunków wyjazdowych. Każdy studencki wyjazd na narty i snowboard, który organizujemy w Snowee jest inny. Do każdego wyjazdu podchodzimy indywidualnie – z nowym zaangażowaniem i pasją. To sprawia, że nasze wyjazdy w Alpy są wyjątkowe.

Studenckie wyjazdy narciarskie i snowboardowe

Dlaczego studenckie wyjazdy na narty i snowboard są najlepsze?

Alpy to nie tylko miejsce, w którym możemy pojeździć na nartach i snowboardzie na najlepszych stokach na świecie. Alpy to także miejsce, w którym znajdziemy jedne z lepszych imprez. To właśnie dlatego studenckie wyjazdy na narty i snowboard są najlepsze! Wyobrażacie sobie imprezę zaraz po jeździe na stoku, gdzie ludzie tańczą na stołach w butach narciarskich!? To właśnie apres-ski. Zabierzemy Was tam ze Snowee i udowodnimy, że studenci bawią się świetnie na wyjazdach na narty i snowboard!

Jakie atrakcje są zapewnione na studenckim wyjeździe na narty i snowboard?

Studencki wyjazd to w dużej mierze narty i snowboard. Ale przecież wiadomo, że studentowi to nie wystarczy… Snowee zapewni Ci także, całą masę atrakcji poza stokiem. Imprezy integracyjne, apres-ski, gry, zabawy, zawody, wieczory pokerowe, koncerty, DJe, imprezy tematyczne, grill to tylko niektóre z organizowanych przez nas atrakcji. Mało Ci? Nasi sponsorzy sprawią, że Twój studencki wyjazd na narty i snowboard będzie jeszcze bardziej wyjątkowy! Darmowe napoje umilą Ci czas 😉 a liczne nagrody na pewno ucieszą Twój zimowy gust.

Czy studenci dobrze się bawią w Alpach?

Pytanie! Kto bawi się lepiej niż studenci? Oczywiście, że nikt. Również w Alpach studenci bawią sie znakomicie. Studenckie wyjazdy na narty i snowboard w Alpy to okazja, żeby podbić liczne knajpy, puby, restauracje i kluby. Impreza zaczyna się zaraz po stoku na tzw. Apres-ski, a kończy… kiedy tylko dusza zapragnie. Alpy to miejsce, w którym studenci czują się jak ryba w wodzie i mogą imprezować i do białego rana.

Kiedy najlepiej pojechać na studencki wyjazd narciarski i snowboardowy?

Stanowczo najlepszym terminem na studencki катання на лижах та сноуборді в Альпах jest marzec lub kwiecień. Styczeń i luty ze względu na ferie to dużo bardziej rodzinne miesiące na wyjazd narciarski i snowboardowy. Z kolei w marcu i w kwietniu w górach roi się od młodych ludzi i studentów. To właśnie wtedy orgaznizowane są największe festiwale muzyczne w Alpach. Wtedy też zakosztować możemy najlepszego nocnego życia w kurortach.

Czy Alpy to dobry kierunek na studencki wyjazd narciarski i snowboardowy?

Alpy to idealny kierunek na wyjazd na narty i snowboard dla studentów. Możemy wtedy połączyć zajawkę i sport z imprezowaniem. Wiadomo, że studencki wyjazd narciarski i snowboardowy to nie tylko narty i snowboard. W Alpach znajdziemy dużo więcej. Snowee nie pozwoli Wam się nudzić popołudniami. Studenckie wyjazdy na narty i snowboard to nasza specjalność. Zorganizujemy Wam czas wolny tak, żeby nie było chwili na nudę!